Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Pancéř, Vejprty

Snadná online rezervace Penzion Pancéř a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Vejprty bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Pancéř (Apartmány), ubytování ve Vejprtech, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Pancéř. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Pancéř může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Pancéř se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Pancéř vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7.6

Penzion Pancéř (Apartmány), Vejprty

Maxima Gorkého 839/8, Vejprty, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Pancéř
Penzion Pancéř 1Penzion Pancéř 2Penzion Pancéř 3Penzion Pancéř 4Penzion Pancéř 5Penzion Pancéř 6Penzion Pancéř 7Penzion Pancéř 8Penzion Pancéř 9Penzion Pancéř 10Penzion Pancéř 11Penzion Pancéř 12Penzion Pancéř 13Penzion Pancéř 14Penzion Pancéř 15Penzion Pancéř 16Penzion Pancéř 17Penzion Pancéř 18Penzion Pancéř 19Penzion Pancéř 20Penzion Pancéř 21

Penzion Pancéř se nachází ve Vejprtech v Ústeckém kraji, 32 km od Karlových Varů. Nabízí lyžárnu, gril a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.

Apartmán má jídelní kout, posezení se satelitní TV, kuchyni se sporákem, lednicí i varnou deskou a koupelnu s vanou nebo sprchou.

Penzion Pancéř zahrnuje také terasu.

V okolí se můžete věnovat lyžování a pěší turistice. Penzion Pancéř leží 10 km od Kurort Oberwiesenthalu a 34 km od mezinárodního letiště v Karlových Varech.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Pancéř)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Lyžárna

Jídlo a pití

Gril

Doprava

Parkování na ulici

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Různé

Topení

Obecné podmínky (Penzion Pancéř)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 12:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu